Новини зі школи
14.09.2017

В рамках проведення «Олімпійського тижня» 14 вересня у КЗ «Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» проведено...

11.09.2017

У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» на базі...

1.09.2017

Проминуло літо непомітно, школа усміхнулася привітно…

Проминуло літо непомітно,
школа усміхнулася привітно…

Урочистою лінійкою розпочався 2017/2018 навчальний рік у КЗ «Високопільська ЗОШ І-ІІІступенів». На святі можна було побачити тільки усміхнені та радісні обличчя дітей, їхніх батьків, вчителів та гостей.

image image image image

Звучить гімн України і урочиста лінійка оголошується відкритою. .. Виступ директора школи Вітвіцької В.М… Щирі вітання та настанови на весь навчальний рік… Подяки батьківським комітетам за активну співпрацю зі шільним колективом… Все це, безперечно, запамʼятають учні надовго.

image

Шанованими на святі були вчителі-пенсіонери, які все життя присвятили невтомній праці на педагогічній ниві. Щеміло серце від сліз на їхніх обличчях.

image

Додавали позитиву виступи маленьких зірочок школи (учнів початкових класів) та учнів, для яких свято Першого дзвоника, на жаль, стало останнім, бо вже у цьому навчальному році вони переступлять поріг рідної школи.

image image

Також на шкільне свято завітав Новий навчальний рік, який подарував дружньому шкільному колективу підкову на щастя, на добрі діла, на гарні успіхи та бадьорий настрій.

image

Традиційно прозвучав перший шкільний дзвінок для 53 першокласників, які влилися у нашу міцну шкільну родину.

image

Цей дзвінок закликав учнів на перший урок у цьому навчальному році під назвою «Європа – наш цивілізаційний вибір».

image
image
image
image
image